Дернівська гімназія Кам'янка-Бузької міської ради Львівської області

Інфраструктура гімназії

Дернівська гімназія Кам'янка-Бузької міської ради - це двоповерхова цегляна будівля загальною площею 1571 м2.

Загальна площа 12-ти кабінетів 372 м2.

Гімназія розташована на озеленій території площею 1,2 га.

Інфраструктура Дернівської гімназії – це сукупність матеріальних об’єктів у навчальному закладі, які забезпечують якісну реалізацію соціальних та освітніх функцій, створюють комфортні умови для перебування та діяльності всіх учасників освітнього процесу. Інфраструктура закладу складається із компонентів, які співвідносяться з основними напрямами діяльності навчального закладу та особливостями контингенту учасників освітнього процесу за віком, потребами, станом здоров’я тощо.

1.Дидактичний компонент. Для реалізації дидакктичного компоненту у гімназії обладнано 12 навчальних приміщень: класів, кабінетів. Приміщення, де проводяться навчальні заняття, відповідають Положенню про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів, яке затверджене наказом МОН України за № 601 від 20.07.2004 р., Державним санітарним правилам і нормам влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу, які погоджені листом МОН України від 05.06.2001 р. за № 1/12-1459.

2.Виховний компонент. Для реалізації виховного компоненту у гімназії облаштовано актову залу для проведення масових культурно-виховних заходів. Для психологічного супроводу, соціалізації, позанавчальної виховної діяльності, розвитку творчості, особистісного розвитку учнів у закладі функціонують кабінет практичного психолога.

3.Інформаційний компонент. Для інформування учнів у гімназії є власний сайт. Для забезпечення належного функціонування та розвитку інформаційного простору, доступу споживачів до інформаційних ресурсів, інформатизацію освітнього процесу на базі закладу функціонує бібліотека, комп’ютерний клас. Усі учасники освітнього процесу мають вільний доступ до мережі Інтернет.

4.Управлінський компонент. Для реалізації управлінських функцій у закладі розташовані кабінет директора, кабінет заступників директора, учительська для проведення нарад, засідань.

5.Здоров’язбережувальний компонент. Для створення умов щодо розвитку фізичної культури та спорту, збереження морального, фізичного та психічного здоров’я учасників освітнього процесу, дотримання норм гігієни, попередження шкідливих звичок у закладі обладнано спортзал, роздільні санвузли, вмивальники, їдальня.

6.Рекреаційно-дозвіллєвий компонент. Для відтворення фізичного та інтелектуального потенціалу учасників освітнього процесу на території закладу розташовані: майданчик з тренажерами, майданчик з гірками, зони відпочинку на прогулянки для вихованців садочку, майданчик для гри у футбол.

7.Технологічний компонент. У навчальних кабінетах закладу є: 5 проекторів (із них 4 обслуговують учнів НУШ, 1 - у комп’ютерному класі), 11 ноутбуків ( з них 4 обслуговують учнів НУШ, 1 - у комп’ютерному класі, 1 - у педагога-організатора,  3 - використуються в управлінській діяльності, 1 - у дитячому садочку-філії с.Дальнич), 9 комп’ютерів (7 - у комп’ютерному класі, 1 - у садочку,  1 - використовується в управлінській діяльності).