Дернівська гімназія Кам'янка-Бузької міської ради Львівської області

УВАГА! Важлива інформація!

ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ ПІД ЧАС «ЧЕРВОНОГО» РІВНЯ ЕПІДЕМІЧНОЇ НЕБЕЗПЕКИ
  1. Під час обмежувальних протиепідемічних заходів з 01.11.2021року у закладі навчання учнів 5-9 класів не припиняється, а набуває дистанційної форми.
  2. Рекомендації щодо використання різних форм дистанційного навчання розміщено на шкільному сайті.
  3. Графік роботи, розклад уроків - перерв на час обмежувальних заходів зберігається у відповідності до затвердженого плану на початку навчального року.
  4. Для організації дистанційного навчання використовується платформа НОВІ ЗНАННЯ, на якому створені електронні журнали та щоденники для учнів 5-9 класів.
  5. Прийом відвідувачів до закладу освіти під час обмежувальних протиепідемічних заходів з 01.11.2021р. припиняється. Видача довідок за запитом на електронну пошту derniv@ukr.net

Рекомендації до учасників освітнього процесу під час організації навчання з використанням технологій дистанційного навчання

Для вчителів

• Постійне підвищення свого професійного розвитку шляхом самоосвіти.
  • Обов’язкове проведення навчання учнів через платформу НОВІ ЗНАННЯ та GOOGLE MEET, інформування учнів через закриті Viber-групи.
  • Розробити разом з батьками та учнями правила ефективної взаємодії.
  • Диференційовано організовувати домашні завдання.
  • Встановити чіткі дедлайни виконання дистанційних завдань.
  • Коментувати оцінки, які учні отримують дистанційно.
  • Дотримуватися розкладу уроків ( інструкції та завдання для учнів мають з’являтися на платформі з 8:00 до 18:00), педагогічної етики, правил і норм спілкування в режимі онлайн.
  • Дотримуватися санітарного регламенту, який набув чинності 1 січня 2021 року, який обмежує час безперервної роботи з технічними засобами, зокрема комп’ютерами, планшетами, іншими гаджетами: для учнів 1 класу – не більше 10 хвилин;

для учнів 2-4 класів – не більше 15 хвилин;

для учнів 5-7 класів – не більше 20 хвилин;

для учнів 8-9 класів – 20-25 хвилин;

• Дотримуватися АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ.
  • Класні керівники мають володіти інформацією щодо технічних можливостей учнів свого класу.

ОСОБЛИВОСТІ ОРГАНІЗАЦІЇ ВИХОВНОЇ РОБОТИ ПІД ЧАС ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ.

• Класним керівникам проводити батьківські збори та класні години  через GOOGLE MEET.
  • Використовувати інтернет-джерела для віртуальних подорожей, проведення презентацій, інструктажів, бесід, тестів з охорони безпеки життєдіяльності.
  • Всім вчителям-предметникам включати виховну складову у кожне дистанційне заняття.

ДЛЯ УЧНІВ

• ОБОВ’ЯЗКОВО відвідувати онлайн-уроки та виконувати завдання на платформі НОВІ ЗНАННЯ. У випадку технічних негараздів повідомляти вчителя через закриту Viber-групу.
  • Використовувати виключно власне ім’я та прізвище для облікового запису в онлайн-середовищі. Включати веб камеру під час онлайн-уроків.
  • Виходити на зв'язок з 8:00 до 18:00.
  • Дотримуватися дедлайнів виконання завдань, етичних правил та норм щодо спілкування в режимі онлайн, АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ.

ДЛЯ БАТЬКІВ

• Забезпечити здоровий режим дня, створити комфортні умови навчання, в тому числі подбати про навчальні технічні засоби та доступ до мережі Інтернет.
  • У випадку виникнення технічних проблем повідомляти класного керівника/вчителів і, за домовленістю, шукати альтернативні способи зв’язку.
  • Спонукати дітей до самостійної роботи і дотримання академічної доброчесності під час виконання завдань.
  • Тримати на контролі успішність дитини.
  • Підтримувати активний зв'язок із класним керівником і, за необхідності, з вчителями-предметниками.
  • У випадку виникнення конфліктних ситуацій звертатися до адміністрації школи.